Wszystkie dotychczasowe opinie o deweloperze zostały usunięte w dniu 21.12.2015, w związku z otrzymaniem od Apostołowie Opinii Sp. z o.o. pisma z dnia 11.12.2015 z żądaniem natychmiastowego usunięcia treści naruszających "dobra osobiste" J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A..
Ocena ogólna dewelopera
 3.80 (15 ocen)
Piotr K.
 
Ocena dewelopera:
Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru, posiadam uprawnienia budowlane ). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: jakość wykonania tynków, wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440
Roxana M.
 
Ocena dewelopera:
Kupiliśmy z mężem mieszkanie z dopłatą mdm na osiedlu dewelopera i jesteśmy zadowoleni, wszystkie formalności przebiegły w miarę szybko i sprawnie, podoba mi się podejście do klienta, oceniam pozytywnie
Justyna Z.
 
Ocena dewelopera:
jestem bardzo zadowolona ogólnie z mieszkania, owszem były lekkie poprawki ale zostały prawie natychmiast usunięte przez dewelopera a to się liczy najbardziej
Beata P.
 
Ocena dewelopera:
Deweloper mnie nie zawiódł, liczyłam że będzie solidny, oglądałam zresztą też dlatego wcześniejsze inwestycje żeby się upewnić w wyborze. Ogólnie wszystko ok, wywiązał się z zobowiązań bez większych problemów.
Dominika K.
 
Ocena dewelopera:
Dewelopera oceniam pozytywnie, budynki i mieszkania jakie miałam okazję oglądać są w porządku, zwykle ma też przystępne ceny, dużo buduje więc jest możliwość wybrania dogodnej lokalizacji.
Daniel K.
 
Ocena dewelopera:
Duży plus za długoletnią obecność na rynku, to daje względną pewność że ni zbankrutuje czy nie oszuka klientów. Mieszkania są dość dobrze wykończone, niezła akustyka, niedrogie.
Kasia S.
 
Ocena dewelopera:
Deweloper godny zaufania, długo na rynku, ma sporo inwestycji na swoim koncie, buduje przyzwoicie i niedrogo a to ważne.
Sylwia B.
 
Ocena dewelopera:
JWC buduje dużo i coraz lepiej, podobają mi się to że potrafią budować wysokie bloki ale też nieźle wypadają w niskiej zabudowie takiej jaką można zobaczyć na osiedlu Bernadowo Park przykładowo.
Norbert T.
 
Ocena dewelopera:
JWConstruction nie porywa specjalnie piękną architekturą budynków ale buduje dość dobrze, wiadomo pewnych wad się nie uniknie, ogólnie znam gorszych.
Kamila N.
 
Ocena dewelopera:
Przyznam że deweloper atrakcyjny cenowo ale czytałam też że mocno krytykowany, widziałam kilka inwestycji JWC i uważam że są przeciętne, ani lepsze ani gorsze od konkurencji.
Andrzej M.
 
Ocena dewelopera:
To deweloper który może się już pochwalić ogromnym dorobkiem i różnego rodzaju inwestycjami, doświadczenie w tej dziedzinie również procentuje, uważam że to dobry deweloper i można mu zaufać.
Piotr J.
 
Ocena dewelopera:
Widać zmiany na przestrzeni ostatnich lat w sposobie budowania oraz standardzie mieszkań budowanych przez JWC. Ostatnie inwestycje oceniam jako bardzo dobre, godne uwagi, warto brać tego dewelopera pod uwagę przy poszukiwaniu mieszkania.
Malwina G.
 
Ocena dewelopera:
Bardzo podoba mi się osiedle Bliska Wola, deweloper widać postawił na innowacyjne rozwiązania co obecnie jest bardzo ważne i przydatne mieszkańcom.
Laura P.
 
Ocena dewelopera:
Już jakiś czas rozglądam się za mieszkaniem i oglądałam również kilka osiedli które buduje J.W. Construction, podobają mi się innowacyjne rozwiązania na nowych osiedlach tego dewelopera.
Milena C.
 
Ocena dewelopera:
Deweloper godny zaufania, jakość wykonania mieszkań na coraz wyższym poziomie, zmiany na duży plus dla JWC

Dodaj opinię

Opinie mogą dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu Salon.pl.

Zarejestruj się lub zaloguj.