Opis inwestycji

Zespół Mieszkaniowy FORT CHRZANÓW II to ogrodzony i strzeżony kompleks pięciu budynków w niskiej, kameralnej, otoczonej zielenią zabudowie - stanowiący kontynuację oddanego do użytkowania w 2008 r pierwszego etapu osiedl. Wszystkie mieszkania usytuowane w parterach budynków posiadają przypisane na wyłączność ogródki. Wśród zieleni wewnątrz osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, łączą się z nim alejki dla pieszych – w trosce o najmłodszych, ruch kołowy został wyeliminowany z terenu osiedla poprzez zbudowanie pod całym kompleksem garaży podziemnych do których wjeżdża się bezpośrednio z ulicy dojazdowej. Dla mieszkańców Fortu oraz ich gości, zaprojektowano na sąsiedniej nieruchomości należącej do MAK DOM położony obok osiedla - strzeżony parking naziemny z możliwością wynajmu miejsc parkingowych. Pod budynkami na poziomie –1 znajdują się komórki lokatorskie i wspomniane garaże oraz windy, którymi można wygodnie dojechać do poziomu swojego mieszkania. Komfortową wewnętrzną komunikację tworzą przestrzenne hole z otwartymi schodami, dającymi poczucie bezpieczeństwa i luksusu.

Ostatnio na Forum Załóż nowy temat

Opinie o inwestycji Dodaj opinię

Ocena ogólna: 
 5.00 (1 ocena)



Krzysztof R.

Witam,
sprzedam bezpośrednio pieknie wykończone mieszkanie w ostatnim bloku osiedla FortChrzanow I. 52,09 m2 z garażem i dużą piwnicą Cena jaka mnie interesuje, to 430 tys. + 30 tys. garaż, do rozsądnej negocjacji. Mieszkanie jest wykończone ze smakiem, materiały najwyzszej półki. Tutaj można obejrzeć zdjęcia:
http://zapodaj.net/f8f19e29c014.jpg.html
http://zapodaj.net/b6a3255daae5.jpg.html
http://zapodaj.net/9bebf08685d5.jpg.html
http://zapodaj.net/0dd2509dc01d.jpg.html
http://zapodaj.net/ef3e76eecc16.jpg.html
http://zapodaj.net/82ade4bfcf3a.jpg.html
http://zapodaj.net/0650d4f1cda8.jpg.html
http://zapodaj.net/ffd84a2a2906.jpg.html
http://zapodaj.net/62de347b0cf7.jpg.html
http://zapodaj.net/9b9b928b9497.jpg.html

Łazienka jest cała w lustrach, wanna z hydromasażem, kuchnia z meblami na zamówienie, na podłodze parkied z bambusa karbonizowanego (najtwardszy materiał jak można położyć na podłogę)

Tel.: 798465432, profit-gadzety@o2.pl

07.09.11 16:38


Zobacz wszystkie opinie (1)

Mieszkańcy w tej inwestycji


Grzegorz K.

Dariusz L.

Domestos M.


Józef K.

Krzysztof R.

Zaproś sąsiadów

Zaproś znajomych z Facebooka

Pobierz ulotkę informacyjną z zaproszeniem