Ocena ogólna dewelopera
 3.00 (9 ocen)
Agnieszka W.
 
Ocena dewelopera:
Jestem mieszkańcem Derby 14 i niestety mam problem z DD - zarówno z hałasującą wodą z sąsiadującej, z naszą sypialnią, łazienki sąsiadów, jak i z serwisem gwarancyjnym Dom Development. Moje zgłoszenie problemu w DD miało miejsce ponad rok temu. Do tej pory problem nie został rozwiązany, a postawa DD jest co najmniej niepoważna. Potwierdzam cyniczne zachowanie pracowników serwisu gwarancyjnego DD, którzy co innego piszą w protokołach, a co innego twierdzą po kilku dniach.
Co więcej, wszystko wskazuje na to, że przykład idzie z góry, ponieważ próba zainteresowania problemem, oraz zachowaniem pracowników serwisu gwarancyjnego, właścicieli i dyrektorów DD, również została bez odpowiedzi...
U nas pomiar natężenia hałasu w sypialni również wskazał hałas na poziomie 48dB...
Rafał I.
 
Ocena dewelopera:
Dom Development jest nierzetelnym kontrahentem. Należy uważać i przestrzegam wszystkich podwykonawców, gdyż firma obiecuje różne rzeczy jednak w praktyce wychodzi zupełnie inaczej. Są to zwyczajni oszuści!!! Na budowach w Warszawie tj: osiedle Debry II, Klasyków 14 i Młyny Królewskie po upadłości generalnego wykonawcy firmy Henpol proponują wykonawcom spłatę jedynie 50 % długu, a zgodnie z ustawą o solidarnej odpowiedzialności powinni zapłacić 100 %. Jeszcze raz przestrzegam i unikajcie budów, na których inwestorem jest Dom Development bo w przypadku problemów z wypłacalnością Generalnego Wykonawcy na pewno wam nie zapłacą.
Foto G.
Opinia o deweloperze
czekam i czekam .....gwiazdek juz na wstepie -2
Foto G.
Opinia o deweloperze
ile można czekać na aktywację?????????????
ech T.
Opinia o deweloperze
"Komunikacją miejską do centrum nie da się dojechać krócej niż w 1h, a do najbliższego większego sklepu krócej niż w pół godziny. Samo dojście na przystanek z etapu 3 (najbardziej na zachód) zajmuje 8 minut. Na osiedle co 20 minut kursuje jedna linia autobusowa, która nie dojeżdża do metra. Za brak problemów z parkowaniem zapłacisz spędzając przynajmniej 13% swojego dnia w autobusie."

Trochę dramatyzujesz. Z20 w 20 minut to Auchan na Modlińską dojedziesz, w 10min Na Marywilską 44. Z20 jedziesz 15 minut do konwaliowej a z tego przystanku autobusami w każdy zakątek Warszawy można się dostać, na pewno w godzinę się do centrum wyrobisz. Jest jeszcze 120 które teraz jedzie objazdem niedługo wróci na Mochtyńską. Plus nocny N14.

Wszystko co zamawiam przez internet dostarczane jest pod same drzwi mieszkania, nie wiem dlaczego Ty masz z tym problem.

Zapewniam cię że żadnych hałasów przez okno nie słychać tym bardziej parkujących samochodów.

Nie wiem co tak się uparłeś na to ogrodzenie, wszędzie teraz tak budują i grodzą.

I nie narzekaj na brak miejsca do spacerów pod tym względem jest tu bosko, zobacz co się dzieje na Skarbka z (dz)Gór :)
Paweł K.
 
Ocena dewelopera:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,11527895,_W_mieszkaniach_cuchnie___Nie_chca_zydowskiej_knajpy.html

Występujemy przeciwko smrodowi. Gdyby tu była polska restauracja, tak samo byśmy protestowali - mówi Andrzej Sankowski, mieszkaniec nowego apartamentowca przy Grzybowskiej 4. - Smród smażonych na tłuszczu wątróbki, cebuli, czosnku, które są bardzo popularne w koszernej kuchni, jest wręcz duszący.

Lokatorka z 17. piętra: - U mnie śmierdzi najbardziej, bo wszystko idzie rurami do góry. Czuję się tak, jakbym mieszkała na zapleczu fast foodu.
Niezadowolony M.
Opinia o deweloperze
Opinia jak najgorsza!!!!!!!! Nigdy nie kupować już nic od DD
Niezadowolony M.
 
Ocena dewelopera:
Standard wykonania pozostawia wiele do zyczenia; brak jakichkolwiek udogodnien dla mieszkancow; place zabaw dla dzieci gode pozalowania, rownie dobrze moze ich nie byc! utrudniony wjazad na teren osiedla, znajomi i goscie nie maja nawet gdzie zaparkowac; jak masz dziecko i zakupy to nie mozna nawet zaparkowac przy swojej klatce na kilka minut, aby rozladowac auto, bo sa zakazy i postawione slupy, oczywiscie na koszt mieszkancow; miejsce mieszkania jest bardzo ciekawe natomiast sam developer i jego uslugi bardzo kiepskie; Za administrowanie licza sobie jak w centrum miasta, a nawet i wiecej; Przykre, ze tak nieszczesliwie trafilam na developera;
Iwona & Tomek D.
 
Ocena dewelopera:
Jak dla mnie super, bardzo miła obsługa w pionie klienta. Pani Agnieczka Frycz-Modrzewska szczególnie pozytywna postać :-)
Były małe niedociągnięcia przy odbiorze mieszkania, ale się dogadaliśmy i usterki naprawiono +/-.
Ogólnie szczerze polecam!
Greta G.
 
Ocena dewelopera:
Dla mnie spoko , odbiór mieszkanie bez zarzutu wszystko na tip top.
Mieszkanie oddane w bardzo dobrym stanie , widać że bardzo im zależy .
Nawet panowie z nadzoru budowlanego ( firma zewnętrzna ) mają bardzo dobre zdanie . Dom Development jako nieliczny "zależy im na jakości "
Dr. A.
 
Ocena dewelopera:
Jeżeli chodzi o samego developera to rewelacja jak dla mnie
szybka reakcja na reklamacje - gorzej z podwykonawcami
Katarzyna L.
 
Ocena dewelopera:
Dział sprzedaży bez zarzutu... nawet w beznadziejnym mieszkaniu znajdą zalety... niestety obsługa posprzedażna... jak w poście wyżej.... oddzwonimy... i w słuchawce cisza, więc trzeba się trochę nabiegać.... ale zawsze na święta przysyłają kartki :)
Gosia & Andrzej P.
 
Ocena dewelopera:
Generalnie wszystko ok, firma moloch z wszystkimi przywarami - czas reakcji na zgłoszenia. różne podejście poszczególnych pracowników. Generalnie stosują zasadę "oddzwonię do Pani ..." po czym nie oddzwaniają.
Ale to takie mniejsze uciążliwości, większych nie zauważyłem.

Dodaj opinię

Opinie mogą dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu Salon.pl.

Zarejestruj się lub zaloguj.